Видиш Олексій

Видиш Олексій
Спеціалізація:
  • Медіація в громадах
  • Медіація соціальних конфліктів
  • Сімейна медіація
Співпраця з ГІСМАОВК:
статус активний
Період співпраці з ГІСМАОВК:
з 2021 року
Населений пункт:

Посада: психолог БО «БФ „Карітас Запоріжжя“

Освіта: Класичний приватний університет, м. Запоріжжя, 2009 р.

Навчання в сфері медіації та діалогу:

  • »Базові навички медіації" — БО «БФ „Карітас Запоріжжя“, 21.12.2020 № 127, 90 годин
  • »Мирні методи вирішення конфліктів: медіація, переговори та діалог" для регіональних посередників ГІСМАОВК Запорізької області та громадських інклюзивних радників, 21.10.2021 б/н, 40 годин

Досвід в сфері професійного посередництва: З 2009 по 2018 роки працював у Запорізькому міському центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, де мав досвід вирішення числених конфліктів у підопічних сім'ях. З 2020 року прцюючи в БО «БФ „Карітас Запоріжжя“ маю досвід проведення сімейної медіації, а також проведення різноманітних тренінгів у громадах щодо попередження та вирішення конфліктів. З 2021 року співпрацюю з ГІСМАОВК де маю досвід участі у проведенні діалогу в громаді Запорізької області щодо врегулювання конфлікту.

1. Начальник відділу ліцензійного контролю, — Комунальне підприємство „Харківводоканал“, 2008 — 2022 Обов’язки та обсяг робіт: координація дій компанії щодо дотримання всіх вимог Регулятора, проведення та організація громадських слухань (до 100 осіб), обговорення рішень Регулятора та вирішенні конфліктів між компанією та національним Регулятором.

2. ГО «Центр права та посередництва» 2018- по теперішній час. Обов’язки та обсяг робіт: У громадській організації „Центр права та медіації“ я беру участь у навчальних семінарах і займаюся розробкою програм та розповсюдженням медіації в медицині, сімейному та державному секторі. Проведення медіацій, процедур примирення, медіації у конфліктах. Експерт, медіатор на Постійній Діалоговій платформі «Об’єднуючи людей заради миру», Центр права та посередництва та Карітас Харків – з липня 2018 р. по теперішній час Обов’язки та обсяг робіт: моніторинг і аналіз конфліктів, що заважають місцевому розвитку, в громадах (включно з Дніпропетровською, Харківською, Донецькою і Луганською областями), планування діалогових процесів, організація діалогів, підбір учасників, підготовка дизайну діалогових зустрічей, фасилітація діалогів, підготовка домовленостей, планування подальших інтервенцій.

3. Експерт, медіатор у страховій компанії АСКА 2019-2020. Обов’язки та обсяг робіт: було проведено 4 медіаційні процедури (визначена медіабельність спорів, проведено картографування конфліктів, проведено аналіз ситуації, надано правові висновки по кожній ситуації, розроблено дизайн процедури медіації) Вирішено питання страхових випадків посередницької діяльності. Підписано для узгодження розміру страхового відшкодування за домовленістю сторін.

4.Експерт, медіатор у Приватному медичному центрі м. Харкова – лютий 2020 року Обов’язки та обсяг робіт: Зроблено презентацію для тимчасового медичного закладу про медіацію для можливості врегулювання чи запобігання конфліктам і спорам шляхом процедури медіації, також підготовка до безпрограшних переговорів та їх підтримка щодо використання технологій медіації. Визначено переваги медіації як форми вирішення існуючого чи потенційно можливого конфлікту у сфері медичних відносин. Надано індивідуальну консультацію щодо оформлення процедури медіації.

5. Експерт, медіатор, фасилітатор діалогу, координатор «Геоінформаційної системи моніторингу, аналізу, оцінки та вирішення конфліктів» у Донецькій та Луганській областях червень – грудень 2020 р.(4 кейси в роботі) Обов’язки та обсяг робіт: Аналіз відкритих джерел інформації про стан ринків — аналіз законодавства на рівні законів та постанов Кабінету Міністрів; — аналіз нормотворчої роботи місцевої влади щодо кожного випадку; — виявлення загального алгоритму дій щодо встановлення карантину; — висновки щодо запровадження карантину на ринку; — обговорення ситуації щодо фактичного стану ринків; — заповнення алгоритму Надання консультацій сторонам щодо чинних правових норм в країні під час карантину. Роз’яснення щодо виконання рекомендацій чинного законодавства. 3. Роль координатора групи 4. Командне планування алгоритму підготовки конфліктів: аналіз ситуації, створення графічної карти конфлікту, заповнення контент-карти, контент-аналіз ситуації, розробка порядку денного заходу, дизайн програми зустрічі та дизайн події, розробка запрошення шаблон. 5. 1. Планування та ведення журналу команди, яка працювала над справою 6. 2. Аналіз інформації з відкритих джерел. 7. 3. Планування зустрічей з колегами та виділення питань для обробки. 8. 4. Поглиблений аналіз ситуації. Змістовна робота з конфліктом. 5. Групова підготовка можливого втручання. Роль посередника: Збір інформації про погляди на ситуацію, пошук спільної точки зору щодо проблеми, пошук однодумців серед різноманітних поглядів для вироблення єдиної концепції підходу до збереження, використання та функціонування комплексу спадщини Бельгії. Планування подальших кроків у роботі для конструктивної реалізації обраної концепції. Роль координатора групи: Координація групових дій, розробка порядку денного, написання шаблонів листів. Формування списків учасників, розробка презентації до заходу. Фасилітація спільного заповнення анкети елементами Фокус — групи учасників зустрічі. Роль посередника: Аналітична робота, використання експертних навичок, пошук контактів. Під час діалогової зустрічі: сприяння дискусіям з певних питань, залучення учасників до поглибленого обговорення ситуації в майбутньому. Висновки щодо тем, які учасники не планували обговорювати. Протоколювання, робота з фліпчартом. Проведення юридичного аналізу щодо відповідності підприємства вимогам постанови чинного законодавства України Робота з потребами підприємства, аналіз можливостей.

6. Консультантки Програми ООН із відновлення та розбудови миру Координаторка 2 кластеру Геоінформаційної системи моніторингу, аналізу, оцінки та вирішення конфліктів. Період роботи квітень-жовтень 2021 року Обов’язки та обсяг робіт: підтримка роботи Геоінформаційної системи моніторингу та аналізу конфліктів в Донецькій і Луганській областях шляхом проведення повного аналізу виявлених конфліктів, розробки тактики втручання та проведення посередницьких заходів. Цільові спільноти для даного завдання згруповані в географічний кластер 2, а саме: Сіверськ, Соледар, Світлодарськ, Авдіївка, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Новоайдарський район, Щастя, Трьохізбенка. В роботі, за географічним положенням 2 кластеру, на платформі ГІСМАОВК зафіксовано 55 ситуацій в Луганській та Донецький областях, які за період з квітня по жовтень 2021 було опрацьовано групою посередників. Також опрацьовано 2 конфліктні ситуації у Запорізькій області. Загальна кількість опрацьованих ситуацій – 57 одиниць. По обраним конфліктам було зроблено повний аналіз виявлених конфліктів/ситуацій, написано експертно-консультаційні висновки або проведено заходи з врегулювання. 1. По 10 ситуаціям — проведено повний аналіз конфліктів відповідно до існуючої методології (картографування конфліктів, контент-аналіз джерел, відображення зацікавлених сторін, розробка підходів до вирішення конфліктів та розробка належного конфліктного втручання). 2. Організовано 14 онлайн/оффлайн діалогових заходів або заходів з посередництва в конфлікті та підготовлено звіти про кожну подію. Оновлено інформацію на сайті Геоінформаційної системи та підготовлено інформаційні висновки про проведені заходи. 3. Проведено координацію групи медіаторів – посередників у підготовці втручань за наданою методологією. При підготовці до кожного заходу, з кожним посередником, проведено дві онлайн супервізії по підготовці до участі у заході та одну супервізію після проведення заходу.

Досвід в сфері професійного посередництва: Центр медіації та переговорів „Карітас Запоріжжя“ з 2020 року

Робочі мови: Українська

Формат роботи:
Написати листа
36
Немає відгуків. Ваш буде першим!
Завантаження...